Strona główna O mnie i blogu
autor Aga

Dzień dobry!

Miło mi, że odwiedzasz mojego bloga. Jestem Agnieszka i od kilku lat mieszkam w USA w stanie Pennsylvania, jakieś 40 minut od Filadelfii.

Celem tego bloga, jest pokazanie prawdziwego życia w Stanach, a szczególnie przybliżenie tych zagadnień, o których się zazwyczaj nie pisze. Chciałabym, byśmy razem mogli dowiedzieć się czegoś nowego i trochę lepiej zrozumieć mieszkańców USA.

Ten blog powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o USA. Ci z Was, którzy wybierają się do Stanów, lub dopiero o tym marzą, znajdą tutaj trochę podpowiedzi, jak to zorganizować.

Będę tutaj pisać nie tylko o tym co tu jest super, ale i o tym, to mi się nie podoba. Tak, byście mogli mieć nieco inny obraz sytuacji – nie tylko ten skopiowany z wysokobudżetowych seriali.

Treści prezentowane na blogu są moją subiektywną oceną, nie musicie się z nimi zgadzać, możecie te same kwestie widzieć w zupełnie inny sposób. Jesteśmy różni, mamy różne punkty widzenia, doświadczenia i oczekiwania od życia. Na tym blogu komentujemy, prowadzimy dyskusje, ale kulturalnie i bez osobistych wycieczek.

Mam nadzieję, że dowiecie się tutaj czegoś nowego.

Jest jakiś temat, o którym chcecie wiedzieć więcej? Dajcie znać!

Email: kontakt@uwujasama.pl 

tipi Indian